karton i papërshkueshëm nga uji

Përshkrim i shkurtër:

I papërshkueshëm nga uji & Cushioning laminuar kartoni (patentuar) i papërshkueshëm nga uji dhe jastëk material për paketim automatizimin e spirale çeliku i papërshkueshëm nga uji kartonit cushioning petëzuar është i përbërë nga dy shtresa kartonit dhe veshja plastike, e cila prodhon aftësinë i papërshkueshëm nga uji dhe cushioning paketimit. Ajo është zhvilluar posaçërisht për të dal spirale alumini direkt dhe të veprojë si material cushioning në mes të shtresave të ftohtë-mbështjellë spirale çeliku. Krahasuar me mbrojtës plastik, ajo mund të kurseni kosto 30% e aplikimit. Adv ...


 • Size: Customized
 • Sasia Min.urdhër: 100-500 Kgs
 • Furnizimi Aftësia: 2,000 ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  I papërshkueshëm nga uji dhe Cushioning laminuar kartoni (patentë)

  material i papërshkueshëm nga uji dhe jastëk për paketimin automatizimin e spirales çeliku

  I papërshkueshëm nga uji kartonit cushioning petëzuar është i përbërë nga dy shtresa kartonit dhe veshja plastike, e cila prodhon aftësinë i papërshkueshëm nga uji dhe cushioning paketimit. Ajo është zhvilluar posaçërisht për të dal spirale alumini direkt dhe të veprojë si material cushioning në mes të shtresave të ftohtë-mbështjellë spirale çeliku. Krahasuar me mbrojtës plastik, ajo mund të kurseni kosto 30% e aplikimit.

  Avantazhet e papërshkueshëm nga uji dhe cushioning kartoni:

  E pra punojnë me makina automatike mbështjellës (prodhuar nga PESMEL ose Signode), automatizimi paketimi është në dispozicion.

  film plastike mund të jenë të veshura në anët vetme apo të dyfishtë, aftësi të shkëlqyera të papërshkueshëm nga uji.

  0.8-1.2mm Trashësia, funksioni i shkëlqyer cushioning.

  Ngjyra Filmi është përshtatur në bazë të kërkesës, shtypjen dy-ngjyra është në dispozicion.

  Konformitetit të Direktivave RoHS.

  Specifikimi i Produktit:

  emër

  formë

  peshë Gram dhe trashësia

  I papërshkueshëm nga uji dhe jastëk laminuara kartonit

  rrotull

  Max.width: 2480mm   

  ID: 405mm

  Gram: (670 ± 30) g / m 2

  Gram: (950 ± 40) g / m 2

  Trashësi: (0.8 ± 0.1) mm

  trashësi: (1.2 ± 0.1) mm

  ndryshk është shkaktuar në pjesën e spirale çeliku prekur me tokë

    qqqq

  ndryshk është shkaktuar në pjesën e spirale çeliku prekur me tokë

  sss

  Nuk ka ndryshk, pasi duke përdorur letër krep laminuara film VCI

  qsss


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni makinën

  Produkte të lidhura

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni kamionin

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Kupën

  WhatsApp Chat Online!