VCI film shtrirje

Përshkrim i shkurtër:

material i papërshkueshëm nga uji dhe anti-korrozioni paketimit për paketimin automatizimin e spirale çeliku filmit VCI shtrirje është një lloj shtresa shumohen bashkë-extruding film, me forca të lartë, performancë të mirë para-shtrirje, dhe mbrojtjes multi-metalike, dhe është projektuar posaçërisht për të mbrojtur dhe paketë fletë të ftohtë-mbështjellë. Përparësitë kryesore të VCI film shtrirje në krahasim me letër VCI të dal spirale çeliku: VCI film shtrirje mund edhe të punojnë me makina automatike mbështjellës (prodhuar nga PESMEL ose Signode), automatizimi paketimi është ...


 • Size: Customized
 • Sasia Min.urdhër: 100-500 Kgs
 • Furnizimi Aftësia: 2,000 ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  material i papërshkueshëm nga uji dhe anti-korrozioni paketimit për paketimin automatizimin e spirales çeliku

  VCI film shtrirje është një lloj i shtresave shtohet bashkë-extruding film, me forca të lartë, performancë të mirë para-shtrirje, dhe mbrojtjes multi-metalike, dhe është projektuar posaçërisht për të mbrojtur dhe për të dal fletë ftohtë-mbështjellë.

  Përparësitë kryesore të VCI film shtrirje krahasuar me letër VCI të dal spirale çeliku:

  VCI film shtrirje mund edhe të punojnë me makina automatike mbështjellës (prodhuar nga PESMEL ose Signode), automatizimi paketimi është në dispozicion.

  gram ulët peshojnë, duke kursyer kosto, 100% riciklohen.

  Paketimin fort afër, cilësia e besueshme paketimin. Vetë-ngjitës dhe paketim funksion, nuk ka nevojë për të përdorur shirit ose brez.

  Excellent vetë-ngjitës, veshin aftësinë rezistente dhe anti-puncturing, në mënyrë efektive të bllokojë transmetimin e ujit

  Konformitetit të Direktivës RoHS.

  Specifikimi i VCI film shtrirje:

  emër

  formë

  Madhësia dhe paketimi

  film VCI Stretch

  rrotull

  trashësi: 45,50,55,60,65μm

  width: 240mm, 300mm, 500mm

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Zemra

  Produkte të lidhura

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Kupën

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Zemra

  WhatsApp Chat Online!