VCI PP endura film Wrap

Përshkrim i shkurtër:

VCI PP endura film është nga veshja film VCI në njërën anë të pëlhurave të endura, projektuar për të mbrojtur fletë ftohtë-mbështjellë (fletë ftohtë-mbështjellë karbonit, fletë galvanizuar, fletë çeliku silic, etj) ndaj korrozionit. VCI PP endura film siguron performancë të mirë të mbrojtjes nga korrozioni, funksion i papërshkueshëm nga uji dhe forcë fizike, dhe ofron kontakte, pengesë dhe të paqëndrueshme korrozioni frenues (VCI) mbrojtje për deri në një vit në varësi të kushteve të ruajtjes. Prona produkt i shkëlqyer faza avujt korrozioni Inhi ...


 • Size: Customized
 • Sasia Min.urdhër: 100-500 Kgs
 • Furnizimi Aftësia: 2,000 ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  VCI PP endura film është nga veshja film VCI në njërën anë të pëlhurave të endura, projektuar për të mbrojtur fletë ftohtë-mbështjellë (fletë ftohtë-mbështjellë karbonit, fletë galvanizuar, fletë çeliku silic, etj) ndaj korrozionit. VCI PP endura film siguron performancë të mirë të mbrojtjes nga korrozioni, funksion i papërshkueshëm nga uji dhe forcë fizike, dhe ofron kontakte, pengesë dhe të paqëndrueshme korrozioni frenues (VCI) mbrojtje për deri në një vit në varësi të kushteve të ruajtjes.

  Prona produktit

  faza e avullit aftësia shkëlqyer korrozioni frenues;

  Forca të lartë fizike dhe pengesë;

  pamja tërheqëse, të përmirësuar imazhin e objektit të mbushura;

  User-friendly, të rritur efikasitetin e paketimit;

  Safe, miqësore për mjedisin dhe riciklimi;

  Specifikimet e produktit

  grammage

  gjerësi

   Strukturë

  120g / m 2

  Max. 2600mm

  film VCI PP // PP endura pëlhurë // film PP


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni makinën

  Produkte të lidhura

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni kamionin

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Yllin

  WhatsApp Chat Online!