letër VCI laminuara pëlhurave të endura

Përshkrim i shkurtër:

letër VCI për të ftohtë-mbështjellë çeliku -Eco-miqësore, ekonomike dhe inovative materialeve të paketimit anti-korrozioni Ka dy struktura me PC (film të vetëm PE + PE endura) dhe PD (film PE dopio + PE endura). Ata mund të takohen forcën dhe kërkesat papërshkueshëm nga uji e sendit të rënda. gazeta VCI MPTE të krejtësisht të zëvendësojë nevojën për metodat e mbrojtjes së përbashkët korrozioni të tilla si yndyrat dhe vaj largimit nga metalet mbetja pa pagesë dhe të gatshëm për t'u përdorur. komponente tuaja, makina dhe pjesët metalike para-fabrikuara o ...


 • Size: Customized
 • Sasia Min.urdhër: 100-500 Kgs
 • Furnizimi Aftësia: 2,000 ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Letër VCI për të ftohtë-mbështjellë çeliku

  -Eco-miqësore , materiale ekonomike dhe inovative anti-korrozioni paketimit

  Ka dy struktura me PC (film vetme PE + PE endura) dhe PD (film PE dopio + PE endura). Ata mund të takohen forcën dhe kërkesat papërshkueshëm nga uji e sendit të rënda.

   

  gazeta VCI MPTE të krejtësisht të zëvendësojë nevojën për metodat e mbrojtjes së përbashkët korrozioni të tilla si yndyrat dhe vaj largimit nga metalet mbetja pa pagesë dhe të gatshëm për t'u përdorur. komponente tuaja, makina dhe pjesët e para-fabrikuar metalike të çelikut, hekurit dhe metaleve me ngjyra mund të jetë e lehtë dhe me kosto efektive dhe përfundoi korrozioni të lirë.

   

  karaktere tipike të letrës VCI:

  ◆ funksionet e dyfishtë e frenues avullit korrozionit dhe të kontaktoni korrozioni frenues

  ◆ nuk duhet pallto vaj antirust, të veprojë efektive, përveç punës.

  ◆ struktura alternative, që ka forca të ndryshme

  ◆ mbrojtja Long-koha e (CR) çeliku ftohtë-mbështjellë, çeliku e galvanizuar, ngjyra-veshura çeliku, alumini spirale, pjatë alu-zink, çeliku elektrike, çeliku pickling, etj.

  ◆ Mbrojtja e metaleve nga korrozioni gjatë transportit dhe magazinimit.

  ◆ magazinimi i përkohshëm i pjesëve metalike në mes të fazave të ndryshme të prodhimit

  ◆ Sa interleaves ose për mbështjellës individuale të pjesëve

  ◆ Për të zgjatur ciklin e jetës të produktit të komponentëve metalike dhe makina

  ◆ Të jetë miqësore me mjedisin dhe me kosto-efektive

  ◆ Direktivat Takimi dhe standardet e JIS Z 1535, QB1319-2010, TRGS 615, RoHS, etj

   

  Avullit korrozionit frenues VCI Gazetat MPTE janë në dispozicion në një gamë të gjerë të opsioneve për të ndihmuar të përmbushur nevojat tuaja:

  • fletë banesë, Rolls sipas madhësisë preferencës
  • Shtyhet, versionet e creped, përforcuar ose laminuara, polietileni (PE) të veshura
  • pesha të ndryshme (90 -480g / m2)
  • Mbështjellësve, interleaves, fut për çanta
  • Customer zgjidhje të veçanta të tilla si bordet, disqe VCI, etj
  • letër dylli dhe letër të tjera të specializuara pengesë veshura për të siguruar mbrojtje edhe më të madh.Sipas fuqisë dhe strukturës së materialeve të paketimit, duke përfshirë:

  Forcë

   lloj

  Strukturë

  Pak dritë

  PO

  VCI // Flat neutral letër kraft

  pack Përgjithshëm i papërshkueshëm nga uji

  PA

  VCI // Flat neutral letër kraft // film PE

  pack rëndë i papërshkueshëm nga uji

  PC

  VCI // Flat neutral letër kraft // PE film // PE endura

  PD

  VCI // Flat neutral letër kraft // PE film // PE endura // film PE

  Pako pako

  WO

  VCI // tyl neutral letër kraft

  WA

  VCI // tyl neutral letër kraft // film PE

  tualet

  VCI // tyl neutral letër kraft // PE film // PE endura

   

  Një dvantages e letrave avullit korrozionit Frenuesit VCI MPTE-së:

  • kursimet e kostos për kompaninë tuaj
  • Reliable korrozioni mbrojtjen afat pa pagesë dhe të gjatë për një gamë të gjerë të produkteve tuaja
  • Asnjë mjedisore, rreziqet shëndetësore ose të sigurisë
  • aplikacione të thjeshta dhe të sigurta
  • Të besueshme dhe të shpejtë këshilla teknike nga ekipi teknik MPTE-së, së bashku me një gamë të gjerë të produkteve dhe mundësitë për të adresuar nevojat tuaja të veçanta
  • Miratuar nga prodhuesit globale në çeliku-marrjes, alumini, industrinë e automobilave 

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Kupën

  Produkte të lidhura

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni çelësin

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Shtëpinë

  WhatsApp Chat Online!