letër VCI për multi-metalike

Përshkrim i shkurtër:

letër VCI për Multi-metalike -Eco-miqësore, ekonomike dhe inovative materialeve të paketimit anti-korrozioni Ka dy lloje të strukturës së letrës VCI me PE film (PA) dhe pa PE filmi (PO). Ky produkt mund të mbrojnë më shumë metale të tilla si çeliku të karbonit, gize, alumini, bakri, fletë Hot-dip galvanizuar, kallaj, etj produkt PO mund të riciklohen 100% dhe të përdorura e ndarjes në mes të shtresave të pjesëve metalike. Produkti PA mund të ofrojë funksione të papërshkueshëm nga uji dhe i sulfurizuar, kështu që është aplikuar jashtme materialet e paketimit ...


 • Size: Customized
 • Sasia Min.urdhër: 100-500 Kgs
 • Furnizimi Aftësia: 2,000 ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  VCI letër për multi-metalike

  Materialet -Eco-miqësore, ekonomike dhe të reja anti-korrozioni paketimit

  There are two kinds of structure VCI paper with PE film (PA) and without PE film (PO). This product can protect more metals such as Carbon steel, Cast iron, Aluminum, Copper, Hot-dip galvanized sheet, Tin, etc. PO product can be recycled 100% and used of separation between layers of metal parts. PA product can offer waterproof and greaseproof functions, so it is applied outer packaging material as well. Printed VCI paper available. 

  gazeta VCI MPTE të krejtësisht të zëvendësojë nevojën për metodat e mbrojtjes së përbashkët korrozioni të tilla si yndyrat dhe vaj largimit nga metalet mbetja pa pagesë dhe të gatshëm për t'u përdorur. komponente tuaja, makina dhe pjesët e para-fabrikuar metalike prej çeliku të karbonit dhe të gizës mund të jetë e lehtë dhe me kosto efektive dhe përfundoi korrozioni të lirë. 

  karaktere tipike të letrës VCI:

  ◆ funksionet e dyfishtë e frenues avullit korrozionit dhe të kontaktoni korrozioni frenues

  ◆ nuk duhet pallto vaj antirust, të veprojë efektive, përveç punës.

  ◆ struktura alternative, që ka forca të ndryshme

  ◆ mbrojtja Long-koha e hekurit dhe jo-hekur metale.

  ◆ Mbrojtja e metaleve nga korrozioni gjatë transportit

  ◆ magazinimi i përkohshëm i pjesëve metalike në mes të fazave të ndryshme të prodhimit

  ◆ Sa interleaves ose për mbështjellës individuale të pjesëve

  ◆ Për të zgjatur ciklin e jetës të produktit të komponentëve metalike dhe makina

  ◆ Të jetë miqësore me mjedisin dhe me kosto-efektive

  ◆ Direktivat Takimi dhe standardet e JIS Z 1535, QB1319-2010, TRGS 615, RoHS, etj

   

  MPTE e avullit korrozionit frenues VCI Paper s janë në dispozicion në një gamë të gjerë të opsioneve për të ndihmuar të përmbushur nevojat tuaja:

  • fletë banesë, Rolls sipas madhësisë preferencës
  • Shtyhet, versionet e creped, përforcuar ose laminuara, polietileni (PE) të veshura
  • pesha të ndryshme (50 -280g / m2)
  • Mbështjellësve, interleaves, fut për çanta
  • Customer zgjidhje të veçanta të tilla si bordet, disqe VCI, etj
  • letër dylli dhe letër të tjera të specializuara pengesë veshura për të siguruar mbrojtje edhe më të madh. 

  Sipas fuqisë dhe strukturës së materialeve të paketimit, duke përfshirë:

  Forcë

   lloj

  Strukturë

  Pak dritë

  PO

  VCI // Flat neutral letër kraft

  pack Përgjithshëm i papërshkueshëm nga uji

  PA

  VCI // Flat neutral letër kraft // film PE

  pack rëndë i papërshkueshëm nga uji

  PC

  VCI // Flat neutral letër kraft // PE film // PE endura

  PD

  VCI // Flat neutral letër kraft // PE film // PE endura // film PE

  Pako pako

  WO

  VCI // tyl neutral letër kraft

  WA

  VCI // tyl neutral letër kraft // film PE

  tualet

  VCI // tyl neutral letër kraft // PE film // PE endura

   Një dvantages e letrave avullit korrozionit Frenuesit VCI MPTE-së:

  • kursimet e kostos për kompaninë tuaj
  • Reliable korrozioni mbrojtjen afat pa pagesë dhe të gjatë për një gamë të gjerë të produkteve tuaja
  • Asnjë mjedisore, rreziqet shëndetësore ose të sigurisë
  • aplikacione të thjeshta dhe të sigurta
  • Të besueshme dhe të shpejtë këshilla teknike nga ekipi teknik MPTE-së, së bashku me një gamë të gjerë të produkteve dhe mundësitë për të adresuar nevojat tuaja të veçanta
  • Miratuar nga prodhuesit globale në çeliku-marrjes, alumini, industrinë e automobilave

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Yllin

  Produkte të lidhura

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni çelësin

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Pemën

  WhatsApp Chat Online!