letër VCI për bakër

Përshkrim i shkurtër:

letër VCI për bakër -Eco-miqësore, ekonomike dhe inovative materialeve të paketimit anti-korrozioni Ka dy lloje të paraqitjes me letër të sheshtë dhe letër krep. Gazeta tyl mund të përfundojë fletë metalike të ngushtë. Ajo mund të parandalojë fletë bakri nga zbardhet dhe korrozioni. letër VCI mund të prodhohen përmbushjen e standardeve të JIS Z 0321-1997 "letër VCI për bakrit dhe aliazh e saj". Shtypur letër VCI dispozicion. gazeta VCI MPTE të krejtësisht të zëvendësojë nevojën për metodat e mbrojtjes së përbashkët korrozioni të tilla ...


 • Size: Customized
 • Sasia Min.urdhër: 100-500 Kgs
 • Furnizimi Aftësia: 2,000 ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  letër VCI për bakër

  Materialet -Eco-miqësore, ekonomike dhe të reja anti-korrozioni paketimit

  Ka dy lloje të paraqitjes me letër të sheshtë dhe letër krep. Gazeta tyl mund të përfundojë fletë metalike të ngushtë. Ajo mund të parandalojë fletë bakri nga zbardhet dhe korrozioni. letër VCI mund të prodhohen përmbushjen e standardeve të JIS Z 0321-1997 "letër VCI për bakrit dhe aliazh e saj". Shtypur letër VCI dispozicion.

  gazeta VCI MPTE të krejtësisht të zëvendësojë nevojën për metodat e mbrojtjes së përbashkët korrozioni të tilla si yndyrat dhe vaj largimit nga metalet mbetja pa pagesë dhe të gatshëm për t'u përdorur. komponente tuaja, makina dhe pjesët e para-fabrikuar metalike prej çeliku të karbonit dhe të gizës mund të jetë e lehtë dhe me kosto efektive dhe përfundoi korrozioni të lirë.

  karaktere tipike të letrës VCI:

  ◆ funksionet e dyfishtë e frenues avullit korrozionit dhe të kontaktoni korrozioni frenues

  ◆ nuk duhet pallto vaj antirust, të veprojë efektive, përveç punës.

  ◆ struktura alternative, që ka forca të ndryshme

  ◆ mbrojtja Long-kohë e bakri, bronzi dhe lidhjeve të tyre.

  ◆ Mbrojtja e metaleve nga korrozioni gjatë transportit

  ◆ magazinimi i përkohshëm i pjesëve metalike në mes të fazave të ndryshme të prodhimit

  ◆ Sa interleaves ose për mbështjellës individuale të pjesëve

  ◆ Për të zgjatur ciklin e jetës të produktit të komponentëve metalike dhe makina

  ◆ Të jetë miqësore me mjedisin dhe me kosto-efektive

  Avullit korrozionit frenues VCI Gazetat MPTE janë në dispozicion në një gamë të gjerë të opsioneve për të ndihmuar të përmbushur nevojat tuaja:

  • fletë banesë, Rolls sipas madhësisë preferencës
  • Shtyhet, versionet e creped, përforcuar ose laminuara, polietileni (PE) të veshura
  • pesha të ndryshme (60 -300g / m2)
  • Mbështjellësve, interleaves, fut për çanta
  • Customer zgjidhje të veçanta të tilla si bordet, disqe VCI, etj
  • letër dylli dhe letër të tjera të specializuara pengesë veshura për të siguruar mbrojtje edhe më të madh.

  Sipas fuqisë dhe strukturës së materialeve të paketimit, duke përfshirë:

  Forcë

   lloj

  Strukturë

  Pak dritë

  PO

  VCI // Flat neutral letër kraft

  pack Përgjithshëm i papërshkueshëm nga uji

  PA

  VCI // Flat neutral letër kraft // film PE

  pack rëndë i papërshkueshëm nga uji

  PC

  VCI // Flat neutral letër kraft // PE film // PE endura

  PD

  VCI // Flat neutral letër kraft // PE film // PE endura // film PE

  Pako pako

  WO

  VCI // tyl neutral letër kraft

  WA

  VCI // tyl neutral letër kraft // film PE

  tualet

  VCI // tyl neutral letër kraft // PE film // PE endura

  Një dvantages e letrave avullit korrozionit Frenuesit VCI MPTE-së:

  • kursimet e kostos për kompaninë tuaj
  • Reliable korrozioni mbrojtjen afat pa pagesë dhe të gjatë për një gamë të gjerë të produkteve tuaja
  • Asnjë mjedisore, rreziqet shëndetësore ose të sigurisë
  • aplikacione të thjeshta dhe të sigurta
  • Të besueshme dhe të shpejtë këshilla teknike nga ekipi teknik MPTE-së, së bashku me një gamë të gjerë të produkteve dhe mundësitë për të adresuar nevojat tuaja të veçanta
  • Miratuar nga prodhuesit globale në çeliku-marrjes, alumini, industrinë e automobilave

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni makinën

  Produkte të lidhura

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Shtëpinë

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Zemra

  WhatsApp Chat Online!