VCI letre tyl

Përshkrim i shkurtër:

VCI Anti-corrosion Crepe Paper VCI anti-corrosion and cushion material for automation packaging of steel coil   VCI crepe paper is one kind of winding packaging material with a certain elongation rate and wear resistance. Due to good cushion function, during the packing process of steel coil, VCI crepe paper can effectively avoid the breakage of stretch film at the edge of coil, and offer the excellent corrosion protection performance.   Advantages of VCI crepe paper: Well work with aut...


 • Size: Customized
 • Sasia Min.urdhër: 100-500 Kgs
 • Furnizimi Aftësia: 2,000 ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  VCI Anti-korrozioni tyl Paper

  • VCI anti-korrozioni dhe material jastëk për paketimin automatizimin e spirales çeliku

   

  VCI letre tyl është një lloj i dredha-dredha materiale paketimi me një normë të caktuar zgjatim dhe veshin rezistencë. Për shkak të funksionit të mirë jastëk, gjatë procesit të paketimit të spirale çeliku, VCI letër krep mund të në mënyrë efektive të shmangur thyerje e filmit shtrirje në buzë të spirale, dhe do të ofrojë performancë të shkëlqyer të mbrojtjes korrozioni.

   

  Avantazhet e VCI letër krep:

  • E pra punojnë me makina automatike mbështjellës (prodhuar nga PESMEL ose Signode), automatizimi paketimi është në dispozicion.
  • 100% riciklohen.
  • Aftësia Excellent jastëk, në mënyrë efektive të parandaluar thyerje e filmit shtrirje
  • Konformitetit të Direktivës RoHS.

    

   Specifikim i përgjithshëm i VCI letër krep :

  emër

  formë

  Madhësia dhe paketimi

  VCI letre tyl

  spirale

  Peshë Gram: (120 ± 10) g / m 2

  Gjerësi: 220mm ID: 152mm

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni flamurin

  Produkte të lidhura

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Pemën

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni makinën

  WhatsApp Chat Online!