PE veshura jo-thurur

Përshkrim i shkurtër:

Formimin nga vulosje dhe materiale zam-bllokuar për auto headliner PE pëlhurë të veshura jo të endura është një lloj i formimit të materialit artit për industrinë auto headliner, dhe është bërë nga spunlace PET dhe gjilpërë-grushta jo të endura. Për shkak të një të caktuar të kursit të Zgjatimi në tërthor dhe drejtimin gjatësor, ajo në mënyrë efektive shmang thyerje gjatë procesit formimin dhe vulosje. PE veshja siguron ngjitjen dhe i papërshkueshëm nga uji / aftësinë ngjitës-bllokuar. Avantazhet e PE të veshura jo-pëlhurave të endura për headl auto ...


 • Size: Customized
 • Sasia Min.urdhër: 100-500 Kgs
 • Furnizimi Aftësia: 2,000 ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Formimin nga vulosje dhe materiale zam-bllokuar për headliner auto

  PE veshura jo-pëlhurave të endura është një lloj i formimit të materialit artit për industrinë auto headliner, dhe është bërë nga spunlace PET dhe gjilpërë-grushta jo të endura. Për shkak të një të caktuar të kursit të Zgjatimi në tërthor dhe drejtimin gjatësor, ajo në mënyrë efektive shmang thyerje gjatë procesit formimin dhe vulosje. PE veshja siguron ngjitjen dhe i papërshkueshëm nga uji / aftësinë ngjitës-bllokuar.

  Avantazhet e PE të veshura jo-pëlhurave të endura për industrinë e auto Headliner:

  tërthor shkëlqyer dhe shkalla gjatësore zgjatim, siguron forcën e materialit.

  pikë të përshtatshme kontrollit të temperaturës, siguron ngjitjen dhe aftësinë ngjitës-bllokuar.

  Konformitetit të kërkesës VOC shkarkimit.

  Konformitetit të Direktivave RoHS.

  Specifikim i përgjithshëm:

  emër

  formë

  Madhësia dhe paketimi

  PE veshura jo e thurur pëlhurë

  rrotull

  Peshë Gram: (70 ± 7) g / m 2

  Max.width: 1900mm  


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni makinën

  Produkte të lidhura

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni makinën

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Yllin

  WhatsApp Chat Online!