PE letër të veshura tyl

Përshkrim i shkurtër:

Formimin nga vulosje dhe materiale zam-bllokuar për auto headliner PE letër të veshura krep është një lloj i formimit të materialit artit për industrinë headliner auto, për shkak të një të caktuar të kursit të Zgjatimi në tërthor dhe drejtimin gjatësor, ajo në mënyrë efektive shmang thyerje gjatë formimit dhe proces vulosje. PE veshja siguron ngjitjen dhe i papërshkueshëm nga uji / aftësinë ngjitës-bllokuar. Avantazhet e PE veshura letër krep për industrinë e auto headliner: tërthore të shkëlqyera dhe norma gjatësor zgjatim ...


 • Size: Customized
 • Sasia Min.urdhër: 100-500 Kgs
 • Furnizimi Aftësia: 2,000 ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Formimin nga vulosje dhe materiale zam-bllokuar për headliner auto

  PE letër të veshura tyl është një lloj i formimit të materialit artit për industrinë headliner auto, për shkak të një të caktuar të kursit të Zgjatimi në tërthor dhe drejtimin gjatësor, ajo në mënyrë efektive shmang thyerje gjatë procesit formimin dhe vulosje. PE veshja siguron ngjitjen dhe i papërshkueshëm nga uji / aftësinë ngjitës-bllokuar.

  Avantazhet e PE veshura letër krep për industrinë e auto Headliner:

  tërthor shkëlqyer dhe shkalla gjatësore zgjatim, siguron forcën e materialit.

  pikë të përshtatshme kontrollit të temperaturës, siguron ngjitjen dhe aftësinë ngjitës-bllokuar.

  Konformitetit të kërkesës VOC shkarkimit.

  Konformitetit të Direktivave RoHS.

  Specifikim i përgjithshëm:

  emër

  formë

  Madhësia dhe paketimi

  PE letër të veshura tyl

  rrotull

  Peshë Gram: (100 ± 10) g / m 2

  Max.width: 1900mm  

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Shtëpinë

  Produkte të lidhura

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Zemra

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni flamurin

  WhatsApp Chat Online!