lartë-forcë shtrirje film

Përshkrim i shkurtër:

material i papërshkueshëm nga uji paketimit për paketimin automatizimin e çeliku / spirale alumini të lartë-forcë film shtrirje është një lloj i shtresave shtohet bashkë-extruding dhe material i papërshkueshëm nga uji paketimit, me forca të lartë dhe performancë të mirë para-shtrirje, dhe është projektuar posaçërisht për të mbrojtur dhe për të dal çeliku / mbështjellje alumini / bakrit. Përparësitë kryesore të VCI film shtrirje: VCI film shtrirje mund edhe të punojnë me makina automatike mbështjellës (prodhuar nga PESMEL ose Signode), automatizimi paketimi është në dispozicion. gram të ulët peshojnë, ...


 • Size: Customized
 • Sasia Min.urdhër: 100-500 Kgs
 • Furnizimi Aftësia: 2,000 ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  material i papërshkueshëm nga uji paketimit për paketimin automatizimin e çeliku / spirale alumini 

  High-Forca shtrirje film është një lloj shtresa shumohen bashkë-extruding dhe material i papërshkueshëm nga uji paketimi, me forca të lartë dhe performancë të mirë para-shtrirje, dhe është projektuar posaçërisht për të mbrojtur dhe për të dal mbështjellje çeliku / alumini / bakrit.

  Përparësitë kryesore të VCI film shtrirje:

  VCI film shtrirje mund edhe të punojnë me makina automatike mbështjellës (prodhuar nga PESMEL ose Signode), automatizimi paketimi është në dispozicion.

  gram ulët peshojnë, duke kursyer kosto, 100% riciklohen.

  paketimin fort afër, cilësia e besueshme paketimin.

  Vetë-ngjitës dhe paketim funksion, nuk ka nevojë për të përdorur shirit ose brez.

  Excellent vetë-ngjitës, veshin aftësinë rezistente dhe anti-puncturing, në mënyrë efektive të bllokojë transmetimin e ujit

  Konformitetit të Direktivës RoHS.

  Specifikimi i lartë-forcë film shtrirje:

  emër

  formë

  Madhësia dhe paketimi

  High-Forca Stretch Film

  rrotull

  trashësi: 45,50,55,60,65μm

  width: 240mm, 300mm, 500mm


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Key

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !