Rreth nesh

kompani

Paketimi Materialet e çelikut Ma Anshan Teknologjia Co Ltd eshte e vendosur në Parkun Industrial Taibai, Ma Anshan City, Provinca Anhui, Kinë, i specializuar në R & D dhe prodhimin e materialeve të paketimit anti-korrozive dhe të laminuara. Ne përqëndrohemi në ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbim profesional për klientët në Metalurgji, pjesë Auto dhe industrinë e arkitekturës.

Ne jemi kompani e certifikuar ISO9001 QMS, dhe kemi marrë disa patenta Kombëtare. Produktet tona kryesore mbulojnë: letër anticorosion VCI, film shtrirje VCI, film shtrirje me forcë të lartë, karton petëzimi të papërshkueshëm nga uji dhe mbështjellës, pëlhurë pëlhurash jo të endura, etj. Performanca e produkteve tona arrin standardet e JIS dhe MIL, dhe produktet kanë kaloi testimin SGS dhe mund të përputhet me kërkesat e BE-së për eksport - Direktivat e RoHS.

Me teknologji të përparuar të përpunimit dhe të lartë dhe të saktë pajisjet e prodhimit, produktet tona kanë pranuar gjerësisht dhe aplikuar në konsumatorëve të ndryshme, të tilla si Baosteel, MaSteel, Valin ArcelorMittal Automotive çeliku (Vama), Kina Zhongwang, Yieh PHUI TECHNOMATERIAL, Yodogawa-Shengyu, Antolin, Brembo , dhe kështu me radhë.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni avionit

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Kupën

WhatsApp Chat Online!