• banderola 1-1
  • banderolë4
  • 7898989
  • cb576345

Profili i kompanisë

Ma Anshan çeliku Packaging Materials Technology Co Ltd ndodhet në Taibai Industrial Park, Ma Anshan City, Anhui Province, China, i specializuar në R & D dhe prodhimin e materialeve anti-korrozive dhe laminuara paketimit. Kompania jonë ka bashkëpunuar me kineze Akademia, dhe futur teknologji të shtet-e-artit nga Laboratori saj kryesore shtetërore për korrozioni dhe mbrojtje, ne fokusohemi në sigurimin e produkteve me cilësi të lartë dhe të shërbimit profesional për konsumatorët në metalurgji, auto pjesë dhe industrinë e arkitekturës.

Ne jemi kompani e certifikuar ISO9001 SMC, dhe mori disa patentë kombëtare. Produktet tona kryesore të mbuluar: VCI letër anticorrosion ......

Shiko më shumë
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Zemra

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Pemën

WhatsApp Chat Online!