Контактирајте не

279d25b8

Лидер на пакување matrials за автоматско завиткување челик серпентина

Компанија: Ма Anshan челик материјали за пакување технологија копродукции, ООД

Адреса Taibai индустриски парк, Окружниот Dangtu, Ма Anshan Сити, Anhui провинција, Кина

Мобилни / Што sapp: +86-18855517291

Тел / Факс: 0555-2909568

Skype: +86-18855517291

Е-пошта: wu0555@126.com

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Please select the Tree


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Please select the Key

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Please select the Key

WhatsApp Online Chat !