Алуминиум Калем пакување

Автоматско завиткување решение на алуминиумски калем: висока јачина водат филм + патентиран картон водоотпорна заштита

防水 纸板 包装 铝 卷   防水 缓冲 纸板

缠绕膜 穿心 包装 铝 卷   /high-strength-stretch-film.html

防水 纸板 用于 铝 卷 外包装

 


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете го знамето

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете го Купот

WhatsApp Интернет разговор!