за нас

компанијата

Ma Anshan Челични материјали за пакување технологија копродукции Рибар се наоѓа во Taibai индустриски парк, Ма Anshan Сити, провинцијата Anhui, Кина, специјализирана за истражување и развој и производство на антикорозивни и ламинирани материјали за пакување. Ние се фокусираме на обезбедување на високо квалитетни производи и професионална услуга за клиенти во металургијата, авто делови и архитектура индустрија.

Ние сме ISO9001 QMS овластена компанија и добивме неколку национални патенти. Нашите главни производи опфаќаат: VCI антикорозивна хартија, VCI воден филм, филм со истегнување со голема јачина, водоотпорна и амортизирана плоча за ламиниране, неткаена ткаенина, обложена со PE, итн. Перформансите на нашите производи ги достигнуваат стандардите на JIS и MIL, а производите имаат го помина тестирањето SGS и може да биде во согласност со барањата на ЕУ за извоз - Директивите за RoHS.

Со напредна технологија на обработка и високо и прецизна опрема за производство, нашите производи се широко признати и се применуваат во различни клиенти, како што Baosteel, MaSteel, Valin АрцелорМиттал Автомобилски челик (Вама), Кина Zhongwang, Yieh PHUI TECHNOMATERIAL, Yodogawa-Shengyu, Antolin, Brembo , и така натаму.


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете го камион

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете го Авион

WhatsApp Интернет разговор!