• banner1-1
  • banner4
  • 7898989
  • cb576345

Профил на компанијата

Ма Anshan челик материјали за пакување технологија копродукции, Ltd е лоцирана во Taibai индустриски парк, Ма Anshan Сити, Anhui покраината, Кина, специјализирана во R & D и производството на анти-корозивен и повеќеслојно материјали за пакување. Нашата компанија има соработувано со Кинеската академија, и воведе state-of-art од своите Државниот Клучни лабораторија за корозија и заштита, ќе се фокусира на обезбедување на производи со висок квалитет и професионална услуга за клиентите во металургијата, авто делови и архитектура индустрија.

Ние сме ISO9001 QMS уверение компанија, и добиени неколку националните патенти. Нашите главни производи опфаќа: VCI антикорозивни хартија ......

Гледај Повеќе
Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете го знамето

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете го Авион

WhatsApp Интернет разговор!