letër krep laminuara film VCI

Përshkrim i shkurtër:

I papërshkueshëm nga uji, anti-korrozive dhe jastëk material për paketim automatizimin e spirale çeliku Metoda përgjithësi automatike mbështjellës i spirale çeliku është që të përdorin VCI letër krep dhe film shtrirje, por aftësia papërshkueshëm nga uji i këtij paketimit varet vetëm nga film shtrirje. Kur shiu apo fushën plot me ujë ndodh, ndryshk lehtë është shkaktuar në pjesën e çelikut spirales prekje me tokë, ndërkohë, ajo çon në letër krep bashkangjitur në spirale pas depërtim të ujit too. Sa për këto probleme, letër krep laminuara VCI ...


 • Size: Customized
 • Sasia Min.urdhër: 100-500 Kgs
 • Furnizimi Aftësia: 2,000 ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  I papërshkueshëm nga uji, anti-korrozive dhe jastëk material për paketim automatizimin e spirales çeliku

  Metoda përgjithësi automatike mbështjellës i spirale çeliku është që të përdorin VCI letër krep dhe film shtrirje, por aftësia papërshkueshëm nga uji i këtij paketimit varet vetëm nga film shtrirje. Kur shiu apo fushën plot me ujë ndodh, ndryshk lehtë është shkaktuar në pjesën e çelikut spirales prekje me tokë, ndërkohë, ajo çon në letër krep bashkangjitur në spirale pas depërtim të ujit too. Sa për këto probleme, letër krep laminuara film VCI është projektuar posaçërisht.

  Avantazhet e letër krep laminuara film VCI:

  E pra punojnë me makina automatike mbështjellës (prodhuar nga PESMEL ose Signode), automatizimi paketimi është në dispozicion.

  Rritur aftësinë papërshkueshëm nga uji e filmit shtrirje.

  VCI side film përballet për të metalit, në mënyrë efektive bllokon transmetimin e ndryshk-preventive vaj.

  VCI side film përballet për të metalit, shmang problemin që VCI letër krep i bashkëngjitet spirale çeliku.

  performanca e shkëlqyer jastëk, në mënyrë efektive të parandaluar thyerje e filmit shtrirje në buzë të spirales.

  Lehtë zhvishem off, 100% riciklohen.

  Konformitetit të Direktivave RoHS.

  Specifikimi i letër krep laminuara film VCI:

  emër

  formë

  Madhësia dhe paketimi

  VCI letre tyl

  spirale

  Peshë Gram: (140 ± 10) g / m 2

  Gjerësi: 220mm ID: 152mm


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Zemra

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Key

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Car

  WhatsApp Online Chat !